reklam
reklam

reklam
02 Kasım 2021 178 views 0
reklam

 

BARIŞ MURAT YAĞCI KÖPEK TAKLİDİ OLAY OLDU!

Başarılı manken Barış Murat Yağcı, sosyal medyada yaptığı köpek taklidiyle olay  oldu. Köpek taklidi yaptığı video hakkında çekilen videolardan rahatsızlık duyunca soluğu Sulh Ceza Hakimliği’nde aldı. Kişilik haklarını zedelediği gerekçesiyle çıkan videoların kaldırılmasını isteyen Barış Murat Yağcı’ya Hakimlik’ten videoyu kendi iradesiyle çekmiş olduğu gerekçesiyle red cevabı geldi.

 

Barış Murat Yağcı'dan Survivor Tarihinde Bir İlk - Anamur Ekspres

 

Survivor yarışmayla zihinlere yerleşen manken Barış Murat Yağcı, program bitince aynı programda yarışmacı olarak yer alan Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşamaya başladı. Birlikte sosyal medyada videolar yayınlamaya başlayan çift, kısa sürede binlerce takipçi kazandı.

 

KÖPEK TAKLİDİ YAPTI, KALDIRILMASINI İSTEDİ

Barış Murat Yağcı’nın Youtube’da Nisa Bölükbaşı’nın isteği üzerine sokakta köpek taklidi yaptığı video sosyal medyanın gündemine oturdu. Hakkında ‘Barış murat yağcı köpek gibi 4 ayak üstünde geziyor’, ‘Köpek taklidi yaptı linç yedi,’ ‘Nisa bölükbaşı istedi barış murat yağcı köpek oldu’ isimli video içerikleri çekilmesinden rahatsızlık duyan Yağcı, Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu.

 

Survivor Barış Murat Yağcı, Kimdir, Sevgilisi Kim, Boyu Kaç, Kaç Yaşında foto galerisi 1. resim

 

BARIŞ MURAT YAĞCI REDDETTİ

Oyuncu Barış Murat Yağcı, başvuru dilekçesinde söz konusu içeriklerde iftira ve hakaretlerin yer aldığını, bu durumun basın özgürlüğü kapsamında değerlendirilemeyeceğini ve basın özgürlüğünün sınırsız olmadığını, kişi haklarının zedelendiğini, video içeriklerinde kendisine sahtekar, dolandırıcı gibi hakaretlerin yer aldığını belirterek bu yayınların kaldırılmasını talep etti.

 

 

HAKİMLİKTEN RED KARARI

Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Barış Murat Yağcı’nın ‘Erişimin engellenmesi’ talebini değerlendirerek, Yağcı’nın köpek taklidi yaptığı videoda kendisini kimsenin zorlamadığını ve videoyu kendi iradesi ve isteği doğrultusunda çektiğini açıkladı. Bu nedenlerden dolayı Hakimlik, Yağcı’nın talebini reddetti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
reklam