reklam
reklam

Alişan ve Buse Varol Cephesinde Flaş Gelişme!

reklam
23 Şubat 2022 65 views 0
reklam

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Alişan ve Buse Varol çiftinin barıştığı iddia edildi. İşte detaylar…

Oyuncu Buse Varol ve şarkıcı Alişan‘ın kızlarının doğum gününü ayrı ayrı kutlaması boşanma iddialarını gündeme getirmişti.

Buse Varol, geçtiğimiz haftalarda çıkardığı alyansını yeniden taktı. Alyansını vurgulayarak bir paylaşım yapan Varol, dikkatleri üzerine çekti. Buse Varol ve Alişan dün akşam uzun bir aradan sonra bir araya geldi.

Ünlü çift, Avrupa Müzik’in sahibi Deniz Erdem’in evine gitti. Alişan ve Buse Varol’un aralarındaki buzları tamamen erittiği ortaya çıktı. Avrupa Müzik‘in sahibi Deniz Erdem’in eşi Esra Erdem, “Alişan ve Buse ile çay keyfi yapıyoruz” diyerek çiftin barıştığını ilan etti.

BUSE VAROL KİMDİR?

Oyuncu Buse Varol, 25 Mart 1990 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi. 31 yaşındadır. Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nde tamamladı. “Payitaht: Abdülhamid” dizisinde “Mislimelek Sultan” karakterine hayat veren Buse Varol, kısa bir süre “Çok Tatlı” programının sunuculuğunu üstlendi. Buse Varol, 6 Mayıs 2018’de Alişan ile evlendi. Çiftin bu evlilikten Burak ve Eliz adında iki çocuğu bulunuyor.

Alişan'dan boşanma iddialarına flaş yanıt: Problemleri çözeceğiz - Magazin Haberleri - Milliyet

ALİŞAN KİMDİR?

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi. Alişan 45 yaşındadır. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Alişan, 6 Mayıs 2018’de oyuncu Buse Varol ile evlendi. Çiftin bu evlilikten Burak ve Eliz adında iki çocuğu bulunuyor.

Alişan: Çok özledim seni - Magazin Haberleri

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
DÜNYA
reklam