reklam
reklam

SEYHAN SOYLU : FOX’DA DEĞİL ATV’DE MASKE OLSAYDI KİMSE PAGAN DEMEZDİ!

reklam
05 Ocak 2022 186 views 0
reklam

FLASH TV’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Ebru Polat, Bahar Candan, Nihat Doğan ve Başak Çokan vardı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana tartışmaların odağında yer alan “Maske Kimsin Sen?” programı paganizm ve satanizm sembolleri çağrıştırdığı gerekçesiyle çok tepki çekmiş ve RTÜK inceleme başlatmıştı. Bu konuyla ilgili Nihat Doğan yorumculuk yaptığı “AL SANA HABER” de “Şov diye şeytanın reklamını mı yapacaksınız!” diyerek tepki gösterirken Seyhan Soylu ise programın çok başarılı bir Show programı olduğunu savunarak maskelerinde çok eğlenceli olduğunu savunmuştu.

Fakat tüm tepkilere inat FOX TV, program günlerini ikiye çıkardığını açıklaması üzerine bugün yine bu konu programın gündem konusuydu. Programı eğlenceli bulanlar ve paganizmi temsil ettiğini düşünenler olarak masa ikiye bölündü. 

Seyhan Soylu programı savunarak; “Bu programda paganizm yok. Sosyal medya da video çekerken bir sürü filtreden kendimize maskeler seçiyoruz. O zaman paganizm olmuyor da şimdi mi oluyor? Bu muhalif bir kanal olduğu için tepki gördü bu kadar. Bu programı yapanları da ayakta alkışlıyorum ve buradan sesleniyorum. ‘Programa talibim. O maskeyi giymeye hazırım.  Eyüp Sultan Vakfına 100 bin TL bağışlasınlar ben bir hafta seve seve katılırım yarışmaya.” diyerek yanında getirdiği maskeyi taktı ve “Şimdi ben bunu takınca ne oldu yani? Pagan mı oldum?” diyerek Nihat’ a tepki gösterdi. 

 “Satanizm figürlerin olduğu bir yarışmaya katılıp da o maskeleri takmam” diye tepki veren Nihat Doğan’ a Seyhan Soylu canlı yayında maske takarak “Ne oldu sen de taktın şimdi. Pagan mı oldun? Şeytanı mı temsil ettin? Bu bir Show programı.” dedi.

Nihat Doğan bunun üzerine; “İnsanların vicdanının köreldiği, insanların şeytanlaştığı, şeytanın insanlardan kaçtığı bir dönemde, bu kadar yozlaşmış bir zamanda maskelerin bir önemi var mı onu da bilmiyorum.“ dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
reklam