reklam
reklam

ÜNLÜ OYUNCU BABA OLDU! İŞTE BEBEĞİN CİNSİYETİ…

reklam
01 Şubat 2022 74 views 0
reklam

‘Mücbir Sebepler’ adlı programla adından söz ettiren oyuncu Bartu Küçükçağlayan, babalık sevinci yaşadı. İşte detaylar…

2019’da Merve Küçükçağlayan ile dünyaevine giren Bartu Küçükçağlayan, baba oldu. Kadıköy İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne giden oyuncu, paylaştığı kareyle kız babası olduğunu duyurdu.

TEBRİK MESAJLARI YAĞDI

Aralarında; Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Şebnem Bozoklu, Gülse Birsel, İbrahim Bozoklu, Berfu Yenenler, Ece Yörenç ve Cemre Kemer’in de olduğu çok sayıda ünlü isim yazdıkları mesajlarla çifti tebrik etti.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından duygusal bir yazı kaleme alan Bartu Küçükçağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Karıcım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana “ilk dansımız ne zaman?” diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum… Ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde neredeyse anne-babayız. Bu hikayede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bir ahenkle dans edeceğimize eminim. ve Merve, karıcım, sevgilim doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan gelip sarılacağım şimdi size muah!”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
reklam
DÜNYA
reklam